DETAYLAR, KURGU VE ALTYAZıLı FILM

Detaylar, Kurgu ve altyazılı film

Detaylar, Kurgu ve altyazılı film

Blog Article

Maverick teacher John Keating uses poetry to embolden his boarding school students to new heights of self-expression.

Cihan'nın en keşik dışı hayvanlarının yaşamlarına oda atan bu sefalı bilgi dizisi, kimi cins tüvanaların ve bizzat Natür Ana'nın ağzından anlatılıyor.

A substitute teacher who drifts from classroom to classroom finds a connection to the students and teachers during his latest assignment.

A dramatization of the 1968 strike at the Ford Dagenham car plant, where female workers walked out in protest against sexual discrimination.

Swiss Professor Raimund Gregorius (Jeremy Irons) abandons his lectures and buttoned-down life to embark on a thrilling adventure that will take him on a journey to the very heart of himself.

Mobster and hit man Jimmy Conlon has one night to figure out where his loyalties lie: with his estranged son, Mike, whose life is in danger, or his longtime best friend, mob boss Shawn Maguire, who wants Mike to marj for the death of his own son.

A free-spirited woman "kidnaps" a yuppie for a weekend of adventure. But the fun quickly takes a dangerous turn when her ex-convict husband shows up.

The NSA's illegal surveillance techniques are leaked to the public by one of the agency's employees, Edward Snowden, in the form of thousands of classified documents distributed to the press.

A haunting portrait of Lucy, a young university student drawn into a mysterious hidden world of unspoken desires.

Sermayeşulan her bir cümleyi sadece çevirmek değil film izleyicisininin anlayabileceği bir mimariya uyarlamak ve bunun indinde da filme elverişli olan senkronlama şu demek oluyor ki altyazının ekranda görünme sürelerini tam olarak tutturmalıdır.

Sitemizde bulunan bir dizinin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif ispat eden belgelerle indiasia@outlook.com e-posta adresinden kaldırılmasını istek edebilirsiniz. İspatsız talepler bileğerlendirmeye düzenınmamaktadır.

Hikayesi bilenen bir filmde anahtar aksiyonları daha emeksiz kovuşturma edilirken, filmde güzeşte diyalogların tam mukabillığı da bulunmuş olacaktır. Yabancı yürek seviyesi son dereceye vardığında ise altyazı seçeneği tam olarak kapatılarak filmlerin izlenebilmesi bile özge bir yöntemdir.

A semi-spinoff of the popular Yu-Gi-Oh anime series, focusing on a uzunluk named Jaden and his misadventures kakım a student at an esteemed Duel Monsters academy.

Mobil ve tablet üzerinden problemsiz beyaz perde filmlerine ulaşabilirsiniz. Sitemizde her ruz güncellenen film listelerinin indinde en çok izlenen filmleri de bulabilirsiniz. Yeni nesil Netflix film izleme platformunda durum düz bütün çkırmızıışmaları sitemizde bulabilirsiniz.Sitemizde ülke saha erotik film izle kategorisi altında yetişhınç izleyicilerimize özel midelerini ısıtacak filmleri yayınladık. Ülkemizde en çok aranan bir diğer aksiyon ve macera filmlerinin nispetle komedi filmleri de onlarca filmi çitndırmaktadır. Güney Kore filmleri ve Hint filmleri temellıkları adı altında toplanan onlarca çtuzakışmayı özenle seçip hazırladık. Pandemi sürecinde bol vaktinizi evde kalmış olarak ve film izleyerek bileğerlendirin.

altyazılı film izle
altyazılı film

Report this page